Горещи новини

Задържаха тийнейджър в Разлог, ударил в областта на главата 60-годишен мъж

-11:33-Razloginfo.com

На 27.03.2021 г. около 09:20 часа в РУ-Разлог е получен сигнал от ЦСМП-Разлог за пострадало лице в района на бивш комбинат за целулоза и хартия в гр. Разлог. Това съобщават от пресцентъра на ОДМВР – Благоеврад.

От пристигналите на място полицейски служители е установено, че пострадалият е 60-годишен от с. Годлево, който е ударен с твърд предмет в областта на главата, в резултат на което е получил разкъсно-контузна рана.

След незабавно проведени издирвателни мероприятия е установен извършителят на деянието, а именно 18-годишен младеж от гр. Разлог, който е задържан със заповед за задържане до 24 часа.



Образувано е досъдебно производство.

Последвайте ни:

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Всички коментари, мнения и твърдения принадлежат на техните автори. Блогът не носи отговорност за преки или косвени вреди от тези коментари, мнения и твърдения.

error: Content is protected !!