| Home | Catalogue | Forums | Legends | Bus station | Map of Razlog | Add site | Photogallery | Advertisement | Contacts |
Razloginfo.com Разлог::Порталът на Разлог::Информационният портал на Разложката котловина: Пирин разгроми Марек в югозападното дерби

Новина: Пирин разгроми Марек в югозападното дерби
Публикувано от e107
събота 19 януари 2019 - 09:20:32

Категория {NEWSCATEGORY} Мобилна версия

+Увеличи изображението
Тимът на Пирин (Разлог) спечели второто за сезона югозападно дерби. Волейболистите на Мирослав Живков надиграха категорично като домакини Марек Юнион-Ивкони с 3:0 (25:16, 25:22, 25:10) в двубой от 12-и кръг, изигран в зала "Септември". В първия полусезон играчите на Виктор Карагьозов спечелиха срещата с опонентите си с 3:2 гейма.

Така разложани заемат седмата позиция в таблицата с 18 точки (5 победи, 7 загуби). Дупничани са на осмо място с 13 точки (5 успеха, 7 поражения).

Домакините диктуваха положението на терена през почти целия мач, като единствено в началото на първия и втория гейм Марек поведе за кратко. След това пиринчани не срещнаха проблеми и записаха чист успех.

Най-резултатен бе Георги Елчинов с 16 точки (1 блокада), с 12 се отчете Йордан Желязков (2 блокади). За опонентите им Иван Боб Огном се разписа с 9 точки (1 блокада).

В следващия кръг Пирин гостува на Дунав (Русе), а Марек приема шампионите от Нефтохимик. Срещите са на 25 и 26 януари (петък и събота).

Източник: bgvolleyball.com

Четете 24 часа в денонощието актуалните новини от Разлог и региона. Изпращайте вашите снимки и статии на (support@razloginfo.com) и (razlogsp@abv.bg) по всяко време! За реклама: (support@razloginfo.com)

Още новини от Razloginfo.eu(мобилна версия)

Харесай Razloginfo.com във Фейсбук, за да научаваш бързо новините от Разлог и региона.

Можеш да следиш последните новини и като ни последваш в социалната мрежа Туитър чрез @Razloginfo.com или в социалната мрежа Google+ чрез +Razloginfonews

Можеш да ползваш и мобилната версия на Портала на Разлог за смартфони и таблети, която е налична на адрес Razloginfo.eu

Новина от Разлог::Порталът на Разлог::Информационният портал на Разложката котловина