Горещи новини

Lidl намалява цените на хляба и брашното с 20%

-18:27-Razloginfo.com

От днес, 1 юли, Lidl намалява с -20% цените на 50 продукта – различни видове хляб и брашно. Актуализацията е в резултат на очакваното законодателно изменение с новата ДДС ставка от 0% за тези стоки.



Компанията е първата, която обявява промяната в цените им с незабавно действие. Така клиентите на веригата получават изцяло в своя полза разликата от 20% от очакваното намаление на ДДС върху цените на хляба и брашното.

Намалението ще засегне 38 вида хляб и 12 вида брашно. С нови цени ще бъдат не само стандартните и най-разпространени видове хляб, но и продукти като земели, чабата, франзели, багети, пърленки и др. – както опаковани, така и прясно изпечени от „Фурната на Lidl“.

Актуалните цени ще бъдат ясно обозначени на ценовите табели в магазините, така че клиентите ще могат лесно да се информират.

Източник: nakratko.bg

Последвайте ни:

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Всички коментари, мнения и твърдения принадлежат на техните автори. Блогът не носи отговорност за преки или косвени вреди от тези коментари, мнения и твърдения.

error: Content is protected !!