Жена зад волана е загубила контрол над автомобила си, в резултат на което е самокатастрофирала и е паднала в крайпътната канавка в близост до бензиностанция ШЕЛ край Разлог.
Инцидентът е станал този следобед, като автомобилът се е движил в посока Разлог.
Закарана е с линейка до Спешен център в Разлог.
Очаквайте подробности!
Последвайте ни:
1 Comment