Горещи новини

Работещите в Спешната помощ излизат на протест

-9:08-Razloginfo.com

Спешни медици, фелдшери, шофьори на линейки и санитари от Центровете за спешна помощ от цялата страна се събират пред Народното събрание.



Исканията им остават непроменени – по-високи заплати: с 60% нагоре за шофьорите на линейки и 30 на сто увеличение за медицинския персонал.

Те настояват да се увеличат и парите за издръжка на Центровете за спешна помощ, така че да могат да покриват разходите си за ток, парно, вода и лекарства.

Източник: Информационна агенция „КРОСС“

Последвайте ни:

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Всички коментари, мнения и твърдения принадлежат на техните автори. Блогът не носи отговорност за преки или косвени вреди от тези коментари, мнения и твърдения.

error: Content is protected !!