Горещи новини

Поредна катастрофа с тир на АМ „Тракия“, въведен е обходен маршрут

-18:22-Razloginfo.com


Пореден пътен инцидент с тежкотоварен камион се е случил на АМ „Тракия“. В социалните мрежи се разпространява видео, при което се вижда как тирът се е преобърнал на една страна и блокира две от платната. Произшествието е станало на 310 километър в посока София край Карнобат.



Шофьорът, 47-годишен мъж от Стара Загора, е откаран в болницата в Ямбол с общи наранявания.

Тирът е превозвал фракция и е спукал гума, което е довело до загуба на управление. Инцидентът е станал около 17:24 ч. на 311-ия километър в посока София.

Към момента движението в района се осъществява само в крайната лява лента и единствено за леки автомобили. Тежкотоварните превозни средства се отклоняват по обходния маршрут Айтос – Карнобат – Петолъчката.

Временно е ограничено движението в активната и аварийната лента на АМ „Тракия“ при км 311, в посока София поради катастрофа съобщават от АПИ.  Обходният маршрут за тежкотоварни автомобили и автобуси е от пътен възел „Карнобат“  по  път III-795 до Карнобат; път I-6 Карнобат – пътен възел „Петолъчката“ – път I-7   до пътен възел „Зимница“ и АМ „Тракия“.  Леките автомобили се пропускат по АМ  „Тракия“. Трафикът се регулира от екипи на Пътна полиция.

Източник: trafficnews.bg

Последвайте ни:

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Всички коментари, мнения и твърдения принадлежат на техните автори. Блогът не носи отговорност за преки или косвени вреди от тези коментари, мнения и твърдения.

error: Content is protected !!