Горещи новини

Повдигнаха обвинение на мъжа отсякъл 17 бр. дървета от бял бор без разрешително край Баня

-11:26-Razloginfo.com

На 04.08.2023 г., 40-годишен мъж от с. баня, общ. Разлог е привлечен в качеството му на обвиняем затова, че на 02.08.2023 г. в местността „Куриите“, землище на с. Баня, без необходимото разрешително е отсякъл около 17 бр. дървета от бял бор и е извозил части от около 6 бр. дървета от бял бор, без необходимото позволително.



Това съобщават от пресцентъра на ОД на МВР.

Образувано е досъдебно производство.

Последвайте ни:

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Всички коментари, мнения и твърдения принадлежат на техните автори. Блогът не носи отговорност за преки или косвени вреди от тези коментари, мнения и твърдения.

error: Content is protected !!