Отборът на Пирин Разлог започва утре подготовка за новия сезон в Югозападната трета лига. С ново лице. Десет човека от отбора си тръгнаха, а четирима от тях отидоха в професионалния футбол. Което е красноречив атестат за свършената работа тук от Христо Джоджов и екипа му.
Новото-старо име в треньорски щаб е Тихомир Добрев. Тръгна си в посока родния си Кюстендил досегашният помощник-треньор Николай Николов-Чезето.
Единственото засега сигурно ново попълнение е Милен Лефтеров от Банско. Христо Джоджов бе лаконичен, че продължи да налага юношите Балтов,Петър Попадийн,Радослав Лефтеров и Христо Ботушанов. Четиримата играха редовно и в последните мачове на миналия сезон. В движение ще се търсят и други нови попълнения.
Първата контрола на Пирин за лятната подготовка е на 6-ти юли с Беласица Петрич.