Горещи новини

Пирин взе точка от Хебър II в Пазарджик. Резултати и класиране след 30-и кръг в ЮЗ Трета лига

| 11:15

Отборите на Хебър II и Пирин (Разлог) завършиха 1:1 в мач от 30-тия кръг на Югозападната трета лига, игран на стадион „Георги Бенковски“ в Пазарджик.

И двата гола паднаха през първата част на двубоя, като хебърци дръпнаха в резултата още в началото на полувремето след точно попадение на Георги Мавродиев.

През всичките 90 минути домакините те бяха по-искащият победата тим на терена, но пропуските пред гола лишиха младия състав на Спас Гигов от заслужен успех.

Така Пирин успя да отмъкне точка от стадион „Бенковски“ с точен удар на Николай Хаджиниколов в 21-ата минута.

Източник: sportal.bg