Горещи новини

Мъж се изкъпа в Безбожкото езеро в Пирин

-9:04-Razloginfo.com

Tуристи сигнализираха за мъж, който се е изкъпал езерото Безбог в Пирин планина. Това става ясно от публикация в групата във фейсбук “Група за планински преходи”.



На кадрите се вижда мъж, който плува във водите на езерото.

“Когато на Безбог нещастниците са повече от Парковата охрана”, пише човекът, който сигнализира за грубото нарушение.

Източник: blagoevgrad.eu

Последвайте ни:

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Всички коментари, мнения и твърдения принадлежат на техните автори. Блогът не носи отговорност за преки или косвени вреди от тези коментари, мнения и твърдения.

error: Content is protected !!