Горещи новини

Мъж обра тото пункт, сгащиха го за часове

-13:25-Razloginfo.com

Местни полицаи в Свищов разкриха за часове кражба, извършена в тото пункт. От Областна дирекция на МВР във Велико Търново уточняват, че сигнал за случая е получен в управлението в крайдунавския град около 13:30 часа вчера. Той е подаден от местен жител.



Мъжът съобщил, че от тото пункт в града е открадната парична сума. Към адреса незабавно са насочени екипи на полицията. От проведените първоначални действия е изяснено, че мъж с маска на лицето и слънчеви очила е влязъл в пункта, насочил е към служителката пистолет – играчка и употребявайки сила и заплахи е отнел оборота на пункта, възлизащ на над 800 лв. От проведените незабавни действия по разследването е установено, че съпричастен към извършеното деяние е 29-годишен местен жител.

Инкриминираната сума е установена и иззета. Той е задържан за срок до 24 часа по Закона за МВР. Работата по образуваното досъдебно производство продължава.

Източник: standartnews.com

Последвайте ни:

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Всички коментари, мнения и твърдения принадлежат на техните автори. Блогът не носи отговорност за преки или косвени вреди от тези коментари, мнения и твърдения.

error: Content is protected !!