Горещи новини

Кола се удари в стълб, има загинал

-15:40-Razloginfo.com

Мъж на 33 години от Лом е загинал през миналата нощ, след като се блъснал с колата си в метален стълб от уличното осветление, съобщиха от Областната дирекция на МВР в Монтана.



Инцидентът е станал в 02:50 ч. на улица „Пристанищна“. В района на надлеза шофьорът излязъл от пътя с висока скорост и се ударил в стълб.

На място пристигнали медицински екипи и спасители от Районната служба „Пожарна безопасност и защита на населението“, които разрязали колата и извадили мъжа, но той вече бил починал.

В автомобила не е имало други пътници, уточниха от полицейската дирекция в Монтана.

Източник: Информационна агенция „КРОСС“

Последвайте ни:

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Всички коментари, мнения и твърдения принадлежат на техните автори. Блогът не носи отговорност за преки или косвени вреди от тези коментари, мнения и твърдения.

error: Content is protected !!