Временно движението по път II-19 Симитли – Разлог при км 31 се осъществява двупосочно в една лента поради ПТП. Трафикът се регулира от „Пътна полиция“.
Това съобщават от Агенция „Пътна инфраструктура“.
Потребител на фейсбук групата „Да думаме на разложчи, фногооооо!“ също информира за пътния инцидент.
Това е втора катастрофа в района на бензиностанция ШЕЛ за седмица. Миналият петък жена зад волана е загубила контрол над автомобила си, в резултат на което е самокатастрофирала и е паднала в крайпътната канавка в близост до бензиностанция ШЕЛ.
Последвайте ни:
1 Comment