

48-годишен мъж от Монтана е убит след жесток побой в квартал „Кошарник“, а трима по-млади мъже са задържани за престъплението. Това съобщи директорът на Областната дирекция на МВР в Монтана Иван Аврамов.
Кървавият инцидент е станал около обяд след разпра между двама мъже, която бързо прераснала в жестока саморазправа. По време на конфликта още двама души се намесили в подкрепа на единия от участниците.
Фаталният удар е бил нанесен с метална тръба. Към момента разследващите изясняват кой точно е причинил смъртоносната травма.
По данни на полицията и тримата задържани са криминално проявени. Убитият също е бил познат на органите на реда и е лежал в затвора.
Основната версия е, че побоят е вследствие на стари конфликти, лични отношения или неуредени сметки между участниците.
Последвайте ни:
