

В сутрешните часове на 07.05.2026 г. в РУ-Банско е постъпил сигнал от жител на града, че за времето от 15:00 часа на 06.05.2026 г. до 07:30 часа на 07.05.2026 г. е отнет лек автомобил „Шкода Фабия“, който бил паркиран на улица в гр. Банско отключен и с поставен ключ на контакта.
Това съобщават от пресцентъра на полицията.
За случая е уведомена компетентната прокуратура и е образувано досъдебно производство.
Последвайте ни:

1 Comment