Горещи новини

Директорът на СУ „Бр. Каназиреви“ в Разлог бе удостоен с престижната награда „Директор на годината“ на СБУ

-11:07-Razloginfo.com

На осемнадесети национален конкурс, Синдикатът на българските учители отличи госпожа Росица Тумбева с един от призовете за най-добър социален партньор-„Директор на годината“.



На официална церемония, след провелия се 43 синдикален съвет, в присъствието на министъра на образованието проф. Галин Цоков, министъра на финансите Людмила Петкова, в присъствието на зам.-министри, лидера на КНСБ Пламен Димитров, кметове на области, директори на учебни заведения, Синдикатът на българските учители проведе ежегодните си награди за социален партньор.

Церемонията бе водена от Янка Такева-председател на СБУ.

За постигнатите високи резултати и съвместната дейност със СБУ през настоящата 2024 и за личния си принос в развитието и усъвършенстването на социалното партньорство, госпожа Росица Тумбева бе удостоена с престижната награда.

Росица Тумбева е с над 30-годишен стаж в сферата на образованието и вече 4 години е директор на СУ „Братя Петър и Иван Каназиреви“, град Разлог.

Източник: toppresa.com

Последвайте ни:

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Всички коментари, мнения и твърдения принадлежат на техните автори. Блогът не носи отговорност за преки или косвени вреди от тези коментари, мнения и твърдения.

error: Content is protected !!