Ученици от I до XII клас и институции от община Разлог и цялата страна могат да участва с по една творба в трите изброени категории.
Най- красивите творения ще бъдат отличени с награди, разпределени за участниците в три възрастови групи ( I група – от I до IV клас; II група – от V до VII клас; III група – от VIII до XII клас), а всички участници ще получат грамота за участие.
Основната цел на конкурса е насърчаване творческата и индивидуална изява на децата, както и предизвикване на интерес у подрастващите към наближаващите празници и запазените традиции.
Творбите следва да бъдат предадени до 11. 12. 2022 г. в Исторически музей- Разлог.
Последвайте ни:

