Горещи новини

„Борсови посредници“ нахендриха 68-годишна от Разлог с 14 000 евро

-11:25-Razloginfo.com


На 14.05.2026 г., 68-годишна жителка на гр. Разлог е съобщила в районното управление в града, че от неустановена дата на месец април 2026 г. до 05.05.2026 г. е водила кореспонденция през мобилно приложение с лица, представящи се за борсови посредници, които й предложили съдействие за допълнителни парични средства.



Това съобщават от ресцентъра на ОДМВР.

Потърпевшата е изпращала, чрез банкови преводи и онлайн банкиране парични суми на различни лица, с което й е нанесена щета на приблизителна обща стойност около 14 000 евро.

По случая е образувано досъдебно производство. Работата продължава.

Последвайте ни:

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Всички коментари, мнения и твърдения принадлежат на техните автори. Блогът не носи отговорност за преки или косвени вреди от тези коментари, мнения и твърдения.

error: Content is protected !!