Горещи новини

Банско взе местното дерби с Пирин. Резултати и класиране след 24-ия кръг на ЮЗ Трета лига

| 17:21

Банско победи с 1:0 Пирин Разлог в местното дерби от 24-ия кръг на Югозападната Трета лига.

Срещата бе с много нерви,малко футбол  и се игра на много тежък терен. Единственото и победно попадение в мача вкара Костадин Василев минута преди края на първата част. Боби Хазуров пропусна да вкара втори гол за домакините, останал сам срещу вратаря.

В класирането Банско е на 7-ма позиция с 39 точки, а Пирин Разлог е 11-ти с 29 пункта. В следващия кръг за Банско предстои гостуване на дубъла на Септември в София, а Пирин Разлог приема Надежда Доброславци.

Източник: sportal.bg