


Пирин (Разлог) загуби с 0:1 дербито с Банско. Двубоят от 31-ия кръг на Югозападната Трета лига се изигра на стадион „Септември“ в Разлог.
Единственото попадение в сблъсъка падна в 51-ата минута, когато се стигна до доста странен автогол, въпреки че Иван Димитров отрази първоначалния удар към неговата врата. Топката обаче се удари в бранител в синьо и влезе във вратата на разложкия тим.
„Въпреки че игра по-добре през по-голямата част от двубоя Пирин така и не успя да пробие противниковата отбрана, като на моменти Банско беше с целия си тим в наказателното поле“, написаха от клуба на своя официален сайт.
В следващия си двубой Пирин гостува на Оборище (Панагюрище).
Източник: bookmaker-ratings.bg
Последвайте ни:
